Пам'ять 8Gb DDR4, 3200 MHz, Samsung, CL22, 1.2V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL22 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴

