Vi550 забезпечує швидкість зчитування до 560 МБ/с — у 20 разів швидше від звичайного жорсткого диска. Модель Vi550 являє собою високотехнологічний і надійний твердотілий диск із показником MTBF (середній час напрацювання до відмови), що дорівнює 2 мільйонам годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verbatim |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 120 |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Швидкість записування | 460 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Також шукають | SSD для ноутбука;дешеві |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | - |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 361 ₴







