
Блок живлення до ноутбуку Rezone DELL 65W 19.5V 3.34A 7.4*5.0 (RZPSDL65197450)
455 ₴
- В наявності
- Код: 00-00059103
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) - та що підключається до мережі 220 вольт:
- Захищена від КЗ варистором та запобіжником
- Грозозахист тут відсутній
- Реалізований ESD захист
- Вихідна частина схеми має захист від КЗ
- Пульсації під максимальним навантаженням 0,05В (0.3%)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴



