
Блок живлення ASUS 1000 W ROG Strix 1000P Gaming (90YE00W1-B0NA00)
11 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00168068
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ATX 12V v3.1, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, 1x12VHPWR, SATA - 6, Peripheral - 3, +12V1 - 83.3A, 1x135 мм, 160 х 150 х 86 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3A |
| OutputСurrent +3,3V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 120 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 160 х 150 х 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'єму під'єднання до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму під'єднання живлення процесора | 2x4+4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Форм-фактор | ATX 12V v3.1 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴









