Якісна основа для складання персонального комп'ютера - фірмова лінія комплектуючих Prologix. Серед представлених моделей можна вибрати корпуси для створення професійних, геймерських або домашніх настільних ПК, які забезпечать комфортну експлуатацію та бездоганне виконання всіх функцій пристрою.
Технічні параметри
- Форм-фактор АТХ дає змогу монтувати материнські плати ATX і mATX.
- Типорозмір корпусу визначає спосіб його встановлення і розмір. Формат desktop більший за розмірами і монтується як горизонтально, так і вертикально. Група tower компактніша і розміщується вертикально.
- Наявність відсіків 3.5 і 2.5 з можливістю демонтажу жорсткого диска.
Зовнішній вигляд системного блока так само має значення. Практичні рекомендації У бюджетній категорії корпуси Prologix пропонують вибір моделей різної модифікації для різних потреб, відмінної якості та елегантного дизайну. Обраний корпус має бути достатніх розмірів для монтажу всіх запланованих запчастин і організації кабелів. Його типорозмір залежить від робочого місця - для розміщення під столом краще придбати формат tower із вертикальним встановленням.
Більшість корпусів Prologix виготовлені з листового металу, стійкого до механічних пошкоджень. Вони виконані в універсальному чорному кольорі, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і поєднується з дизайном монітора, клавіатури, колонок. Ігрові варіанти обладнані підсвічуванням, тому мають екстравагантний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 295 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Prologix E102 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 1 812 ₴


