Корпус XILENCE Performance C X5 з його шляхетним і високоякісним виконанням є оптимальним варіантом при привабливому співвідношенні ціна-якість. Корпус Xilence пропонує безліч можливостей для індивідуальної настройки інтер'єру без будь-яких проблем.
Особливості:
- Можлива установка без HDD/ODD без інструментів.
- Корпус блоку живлення встановлений знизу для кращої вентиляції в корпусі.
- Підходить для водяного охолодження 240 мм зверху і спереду 1x120 мм водяного охолодження ззаду.
- Відкрите довжиною до 335 мм і кулери висотою до 165 мм.
- Матеріали в корпусі забезпечують низький рівень шуму і вібрації.
- За материнською платою передбачено до 15 мм вільного простору для індивідуально розробленого кабельного управління.
- Ефективні, легко знімаються і очищаються пилові фільтри зверху і ззаду.
- Порти 2xUSB 3.0 на верхній панелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 5.15 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 355 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;світлодіодна стрічка RGB |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 325 ₴



