CORSAIR iCUE LINK TITAN RX LCD забезпечує високопродуктивне, ультратихе охолодження з оптимізованими тепловими характеристиками, спрощеним підключенням iCUE LINK та динамічним RGB-підсвічуванням.
- РК-екран, що настроюється, відображає температуру системи, зображення та анімовані GIF-файли
- Система охолодження FlowDrive з трифазним двигуном для максимальної теплової ефективності
- Три високопродуктивні вентилятори RX120 RGB
- Повна сумісність з процесорами Intel Socket LGA 1851 та AMD AM5
- 44 RGB-світлодіода з індивідуальною адресацією на помпі та кришці, а також ще 8 на кожному вентиляторі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2590 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2100 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73.5 CFM |
| Підсвітка | RGB |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Сокет | 1700;1851;AM4;AM5 |
| Тиск | 4.33 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 845 ₴










