Система охолодження процесора CNPS80G REV.3 - це високосумісне та ефективне рішення для охолодження високопродуктивних процесорів. Вона підтримує процесори Intel і AMD Ryzen, забезпечуючи безперебійне керування живленням і сумісність. Унікальна конструкція ребер Flower Heatsink (FHS) забезпечує оптимізоване розсіювання та рівномірний розподіл тепла по всьому радіатору, що дозволяє досягти компактних розмірів при TDP 65 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | PWM |
| Діаметр вентиляторів | 85 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.2 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 27.18 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 85 x 85 мм |
| Рівень шуму | 31.1 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1200;1700;1851;AM3;AM3+;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.1 А |
| Тип підшипників | Long Life Bearing |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.51 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴




