Мультимедійні, Minitower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 5, Додатково - Front 2x12 or 1x14 см, Top 2x12 or 1х14 см, GPU - до 320 мм, CPU - 150 мм, PSU - 180 мм, 282 x 444.2 x 551.5 мм, рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (3 у відсіку 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 256 ₴






