Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.6 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio;1 x Microphone |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 140 мм;4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром;отвори для рідинного охолодження;отвори д |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 140/120 mm;Bottom 360/280/240/140/120 mm;Side 240/140/120 mm;Top 360/280/240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ITX;ATX |
| Розмір, мм | 415 x 368 x 295 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 878 ₴







