H5 Flow покращує повітряний потік і охолодження графічного процесора за допомогою перфорованого кожуха блоку живлення, сітчастих панелей і великої опори радіатора — і все це в компактному форм-факторі mid-tower.
- Кожух блоку живлення перфорований збоку та знизу, що забезпечує оптимальний забір повітря від двох 120-мм вентиляторів (не входять у комплект).
- Підтримує радіатор діаметром до 360 мм спереду та радіатор діаметром 240 мм зверху для потужного потенціалу рідинного охолодження.
- Надтонка сітка на верхній, передній і бічних панелях створює максимальний потік повітря та фільтрує пил.
- Оснащений двома 120-міліметровими вентиляторами Quiet Airflow (CV) — одним спереду, іншим ззаду — для стабільної продуктивності.
- Легко прокладайте та ховайте кабелі за допомогою широких каналів, гачків і ременів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 7.28 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 410 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2;1 x USB 3.2 type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Front 2x12 or 1x14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Front 360/280/240/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 225 х 465 х 430 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 491 ₴










