Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Вентилятори - 2 х 140 мм, 2 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см, Top 3x12 or 2х14 см, GPU - до 375 мм, CPU - 180 мм, PSU - 160 мм, кулери з підсвічуванням, на передній панелі, 219 х 456 х 455.6 мм, білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довгих відеокарт | до 375 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм;2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Lian Li Lancool 207 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 455 ₴










