Корпус Fractal Design Define S Black Window (FD-CA-DEF-S-BK-W)
Корпус Define S від Fractal Design - це інноваційна компоновка внутрішнього простору комп'ютера. Новинка зберегла гідності полюбившоїся користувачам серії корпусів Define: звукопоглинання і широку підтримку компонентів. Корпус має безліч грамотно спроектованих, орієнтованих на ентузіастів характеристик, які забезпечують тишу роботи комп'ютера і підтримку потужної системи повітряного і водяного охолодження. Конструкція Define S виконана в лаконічному скандинавському стилі, який гармонійно увіллється в будь-який інтер'єр.
У корпусі Fractal Design Define S Black Window лотки для жорстких дисків розташовані вертикально, а також відсутні відсіки для оптичних приводів - що сприяє прямому повітряному потоку і широкій підтримці водяного охолодження. Корпус Fractal Design Define S Black Window досягає найвищого рівня безшумності обчислень за рахунок стратегічно розміщеного щільного звукопоглинального матеріалу, спеціальних заглушок ModuVent і налаштованих вентиляторів серії Dynamic.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9.1 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 425 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 140 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 180 мм |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;отвори для укладання кабелів;прогумовані ніжки |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 233 x 465 x 533 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 6 354 ₴









