Блок живлення для комп'ютера ATX-400W (ATX-400W-80+) OEM має показники потужності - 400W. Цей пристрій відмінно підійде для складання сучасного і функціонального комп'ютера, який можна буде використовувати практично в будь-якій сфері: навчання, робота, домашнє використання. Для охолодження обраний вентилятор 12 см, який не створює багато шуму, але ефективно забезпечує охолодження пристрої та системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 85 мм |
| Також шукають | недорогі |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | пасивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴




