Блок живлення Gigabyte 650W (GP-P650SS ICE)
- Сертифікований за стандартом 80 PLUS Silver (230 В ЄС)
- Підтримка стандарту Intel ATX 3.0
- 120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
- Плоский дизайн кабелю
- Потужна одинарна шина +12 В
- Захист від OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Сертифіковано 80 PLUS Silver
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентиляторів.
Підтримка стандарту Intel ATX 3.0
P650SS ICE може витримувати дворазове збільшення загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% ексцесу потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації живлення.
120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
Високоефективний вентилятор на гідродинамічних підшипниках використовує технологію амортизації ударів за допомогою масляної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим за звичайний вентилятор з втулкою та забезпечує більш ніж удвічі більший термін служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру та автоматично регулює швидкість обертання для мінімізації шуму.
Надійна конструкція пласких кабелів
Використання пласких кабелів мінімізує безлад, одночасно покращуючи теплові характеристики корпусу.
Одна шина +12 В
Одна шина +12 В забезпечує оптимальну вихідну потужність, стабільність і сумісність з обладнанням. Така конструкція не тільки спрощує встановлення кабелю живлення, але і є найефективнішим вибором для розгону.
Захист
Щоб гарантувати стабільну роботу всієї вашої комп'ютерної системи за будь-яких обставин, ми передбачили низку захисних функцій, зокрема OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP. Крім того, ми отримали сертифікати безпеки від різних країн, щоб забезпечити стабільне та безпечне функціонування вашої системи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 54.1A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 792 ₴






