Стільки всього можна побачити
Оцініть уповні дисплей із його дизайном ZeroFrame на триногій підставці із чіткими контурами.
Надійне розміщення
Тринога підставка заощаджує простір і водночас стильно виглядає.
Попрощайтеся із рамками
Дизайн ZeroFrame – це практично досконалий дисплей, який дає змогу бачити найважливіше, тобто екран.
Ергономічність
Хороші монітори мають спричиняти мінімальне, а то й жодного навантаження. Завдяки можливості нахилу від -5° до 20° ви можете забезпечити собі та своїй шиї спокій.
Переконливе звучання
Те, що ви чуєте, такої ж хорошої якості, як і те, що ви бачите, завдяки двом потужним вбудованим динамікам по 2 Вт.
Блискавична швидкість Freesync
Відкрийте для себе насолоду бездоганними іграми завдяки технології AMD FreeSync із яскравим IPS-зображенням та частотою оновлення до 144 Гц.
Так, роздільна здатність має значення
Обирайте роздільну здатність від Full HD до 4K із яскравим IPS-зображенням із точними кольорами. Яка вам до вподоби?
Швидка зміна кадрів
Завдяки частоті оновлення 144 Гц та технології Visual Response Boost (VRB) із часом відповіді 1 мс ви можете насолоджуватися бездоганною грою без практично жодного розмивання зображення.
Чудова синхронізація
Технологія Radeon FreeSync покладає край нестабільній грі та перериванню кадрів і забезпечує плавне відображення без спотворення практично за будь-якої частоти кадрів.
Регулювання без зусиль
Немає потреби розбиратися у кнопках. Налаштування монітора можна легко змінити за допомогою службового програмного забезпечення Display Widget.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 6.52 кг |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 614.4 x 367.7 x 68 мм |
| Розміри з підставкою | 614.4 x 457 x 239.7 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 48 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Low Dimming, Dark Boost, HDR Ready, ComfyView, Flicker-Less, BlueLightShield, ZeroFrame |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс (VRB), 0.5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 681 ₴







