Кулер Titan TTC-NA02TZ/RPW1 призначений для процесорів Intel на базі сокетів LGA 1155/1156/1150/1151. Розмір вентилятора становить 95 мм, максимальна швидкість обертання від 700 до 2600 об./хв.
Завдяки функції PWM швидкість обертання вентилятора регулюється автоматично залежно від навантаження на процесор. Радіальні тонкі пластини алюмінієвого радіатора дають змогу ефективно спрямовувати потоки повітря, збільшуючи охолоджувальну продуктивність кулера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 66 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 95 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 47 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 95 х 95 х 25 мм |
| Рівень шуму | 33 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 рік |
| Тип підшипників | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





