Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 неймовірно швидкі для геймерів та творців. Вони працюють на базі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує квантовий стрибок як у продуктивності, так і у графіку на базі ІІ. Випробуйте реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів та грою з надвисокою частотою кадрів з мінімальною затримкою. Відкрийте для себе нові революційні способи створення і безпрецедентне прискорення робочого процесу.
Грайте, транслюйте, творіть. GeForce RTX 4060 Ti дозволяє вам грати в новітні ігри та програми за допомогою надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace. Випробуйте захоплюючий ігровий процес із прискоренням ІІ з трасуванням променів та DLSS 3 та прискоріть свій творчий процес та продуктивність за допомогою NVIDIA Studio.
Нова архітектура NVIDIA Ada Lovelace забезпечує квантовий стрибок у продуктивності, ефективності та графіку на базі ІІ. Вона оснащена новими потоковими мультипроцесорами, ядрами трасування променів 3-го покоління та тензорними ядрами 4-го покоління. Він побудований на новому процесі користувача TSMC 4N, працює з блискавично швидкими тактовими частотами і має великий кеш L2. Він забезпечує швидке трасування променів, нові способи створення та багато іншого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI;3 x DisplayPort |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 3 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота процесора | 2550 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2550 MHz |
- Ціна: 21 381 ₴





