Великі можливості, компактні розміри
Серія INSPIRE гармонійно поєднує елегантний, компактний дизайн із передовою продуктивністю, пропонуючи широкі можливості та забезпечуючи бездоганну сумісність із компактними збірками.
Компактний розмір, безмежна творчість
Відеокарти серії INSPIRE виконані у компактному форм-факторі, що робить їх ідеальним вибором для професіоналів творчих професій, які прагнуть більшої продуктивності.
Система охолодження з трьома вентиляторами
Три вентилятори та великий радіатор забезпечують ефективне та тихе охолодження.
Три вентилятори та великий радіатор забезпечують ефективне та тихе охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.1 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 914 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5070 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 12 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 192 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 288 x 112 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2542 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 675 ₴






