Система охолодження WINDFORCE Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплопродуктивність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою камерою випаровування, активними вентиляторами 3D і охолодженням екрану. Безкомпромісна майстерність та продуктивність Пролітаючи по всесвіту AORUS, культове світло прорізає візуальне поле, а екстремальна швидкість залишає залишкові зображення, які завершуються створенням справді унікального символу. Швидкість із ефектом післязображення Дизайн фокусується на великих ефектах залишкового зображення, щоб передати інтенсивне почуття екстремальної швидкості на передній обкладинці з візуальними ефектами, що сходяться у вентиляторах. У поєднанні з матовою текстурою поверхні загальний вигляд пронизаний таємничою, але динамічною аурою. Дизайн накладення Логотип збоку AORUS використовує накладений дизайн для створення ефекту градієнта, збагачуючи візуальні шари, а також представляючи динамічну і яскраву естетику. RGB HALO Легендарне трикільцеве підсвічування забезпечує чудову візуальну насолоду. Ви можете вибрати будь-який ефект підсвічування або синхронізувати з іншими пристроями GIGABYTE CONTROL CENTER. Посилена конструкція Посилена металева задня пластина із загнутим краєм, надійно закріплена на кронштейні введення-виведення, забезпечує виняткову структурну цілісність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | Radeon RX 9070 XT |
| Інтерфейси | 2 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 pin |
| Розміри | 339 х 136 х 59 мм |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | AMD |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота процесора | 3100 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2570 MHz |
- Ціна: 41 198 ₴







