
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
41 183 ₴
- В наявності
- Код: 00-00166430
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PCI-Express 5.0, 16 ГБ, GDDR6, 256 Bit, Base - 2210 MHz, Boost - 2700 MHz, 2 x HDMI 2.1b, 2 x DisplayPort 2.1a, 8 + 8 pin, 288 х 132 х 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | Radeon RX 9070 |
| Інтерфейси | 2 x HDMI 2.1а;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 pin |
| Розміри | 288 х 132 х 50 мм |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | AMD |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 20000 MHz |
| Частота процесора | 2700 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 183 ₴







