Подвійний дизайн вентилятора Два вентилятори, які забезпечують потужне охолодження та забезпечують прохолоду вашої ігрової системи. Він оптимізований для чудового ігрового досвіду завдяки стильному та обтічному дизайну. Стильна металева задня панель Солідний, модний, крутий. Розроблено, щоб уникнути згинання друкованої плати. Вигадливий зовнішній вигляд робить відеокарту більш легендарною у візуальному вигляді. Це також допомагає покращити охолодження за допомогою термопрокладок преміумкласу, обладнаних задньою стороною. Смугастий осьовий вентилятор Створено для покращеного повітряного потоку. Спеціальний смугастий осьовий вентилятор ASRock забезпечує покращений потік повітря для оптимізації охолодження не лише завдяки смугастій структурі на кожній лопаті вентилятора, але й полірувальній поверхні на нижній стороні. Безшумне охолодження 0 дБ Обертання для охолодження, зупинка для тиші. Вентилятор обертається, коли температура стає високою для оптимального охолодження, і зупиняється, коли температура падає, для повної тиші. Ультрапридатна теплова трубка Консолідований для максимізації контакту. Теплові трубки об’єднані для максимального контакту одна з одною, а також базова пластина GPU для оптимізованого розсіювання тепла. Мідна основа Збільште площу контакту GPU. Завдяки високоякісній конструкції радіатора з мідної основи площа прямого контакту з графічним процесором буде максимально збільшена для ефективного покращення теплопередачі. Нано термопаста Ідеальна теплова команда. Усуньте зазори в зоні контакту, щоб максимізувати теплопередачу та теплову ефективність. Преміальна термопрокладка Кращий теплообмін. Преміальна термопрокладка допомагає передавати тепло компонентів радіатора, покращуючи тепловіддачу. Точний крутний момент гвинта Оптимізований монтажний тиск. ASRock застосовує точний момент затягування гвинтів під час збирання своїх графічних карт, щоб оптимізувати тиск кріплення кулера для підвищення теплової ефективності, уникаючи при цьому пошкодження матриці GPU. ASRock Tweak 2.0 Професійна та проста у використанні утиліта налаштування. Забезпечує розумне керування швидкістю вентилятора та миттєве налаштування продуктивності. Підтримка роздільної здатності 8K Він не тільки може працювати з графікою 4K, але також підтримує вихід відео 8K наступного покоління для максимального візуального досвіду. Технологія AMD Eyefinity Технологія AMD Eyefinity розширює традиційні межі настільних комп’ютерів, збільшуючи площу екрана. З кількома моніторами ігри стають більш захоплюючими, робочі станції стають кориснішими, а ви стаєте продуктивнішими. Продуктивність Powerhouse Відеокарти серії AMD Radeon™ RX 6600 забезпечують серйозні ігри 1080p і надвисоку частоту кадрів. Отримайте до 32 високопродуктивних обчислювальних блоків, революційний AMD Infinity Cache та до 8 ГБ виділеної пам’яті GDDR6. Відчуйте ігрову продуктивність нового покоління з технологією AMD Smart Access Memory1, поєднавши відеокарту AMD Radeon™ серії RX 6600 із процесором AMD Ryzen™ серії 5000 для настільних ПК. Яскраві візуальні ефекти Завдяки захоплюючим ігровим технологіям і підтримці DirectX ® 12 Ultimate відеокарти серії AMD Radeon™ RX 6600 залучають вас у подію. Насолоджуйтесь іграми з реалістичним освітленням, тінями та відображеннями разом із високою деталізацією завдяки DirectX ® Raytracing (DXR), затіненню зі змінною швидкістю (VRS) і функціям AMD FidelityFX, оптимізованим для архітектури AMD RDNA™ 2. Технологія пам'яті AMD Smart Access Вся продуктивність AMD. Створено для гри. Поєднайте процесор AMD Ryzen серії 5000 або вибраний процесор AMD Ryzen серії 3000 із графічною картою серії AMD Radeon RX 6600, щоб підвищити продуктивність вашої системи завдяки технології AMD Smart Access Memory 1 . Пам'ять AMD Smart Access дає змогу процесорам AMD Ryzen використовувати весь потенціал пам'яті відеокарти. Насолоджуйтесь підвищеною продуктивністю завдяки повністю AMD у вашій системі, щоб отримати максимальну перевагу в іграх. Єдина ігрова ДНК для ПК і консолей Архітектура AMD RDNA™ 2 є основою ігрових ПК і консолей нового покоління. Це основа майбутньої революції в ігровій графіці для ПК та хмарних іграх. AMD RDNA™ 2 покращує та уніфікує візуальні ефекти та ігровий процес на мультиігрових платформах, як жодна інша графічна архітектура раніше. ОТРИМАЙТЕ РОЗШИРЕННЯ КАДРІВ ДЛЯ СВОЇХ ІГОР Технологія AMD FidelityFX Super Resolution 2 (FSR) підвищує частоту кадрів у середньому у 2,4 раза в іграх із підтримкою FSR 3 завдяки високоякісним іграм із високою роздільною здатністю, які забезпечуються відеокартами AMD Radeon RX 6000 Series. Оптимізуйте свій ігровий досвід за допомогою чотирьох попередніх налаштувань, починаючи від найкращої візуальної точності до максимальної продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASRock |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 6600 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 627 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI;3 x DisplayPort |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 GB |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 269 x 132 x 41 мм |
| Сімейство графіки | AMD |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 14000 MHz |
| Частота процесора | 2044 MHz |
| Частота ядра (Base) | 1626 MHz |
- Ціна: 11 475 ₴





