
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB EXCERIA PLUS G3 Kioxia (LRC20Z002TG8)
11 018 ₴
- В наявності
- Код: 00-00121219
Серія твердотільних накопичувачів EXCERIA G2 від KIOXIA переосмислює накопичувачі для повсякденних користувачів, які відчувають себе обмеженими апаратним забезпеченням SATA. Попрощайтеся із затримкою жорсткого диска та отримайте обчислювальний досвід, гідний ваших програм.
У порівнянні з SSD SSD серія EXCERIA G2 пропонує баланс між продуктивністю та ціною для трансформації вашої системи. Завдяки тонкому односторонньому форм-фактору M.2 2280 твердотільні накопичувачі серії EXCERIA G2 підключаються безпосередньо до материнської плати, зменшуючи кількість кабелів для більш елегантної системи та легшого оновлення.
Використання технології NVMe 1.3c, SSD серії EXCERIA G2 зменшити затримку на системній шині вводу/виводу між SSD і ЦП, забезпечуючи плавну та швидку роботу. Кожен диск EXCERIA G2 використовує технологію BiCS FLASH і вертикально налаштовану коміркову структуру, що забезпечує найсучасніші можливості зберігання. Програмне забезпечення для керування SSD Utility розроблено, щоб допомогти вашому накопичувачу KIOXIA досягти 100% продуктивності та надати вам контроль над обслуговуванням, моніторингом тощо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kioxia |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Польща |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 800 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.23 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Серія | Exceria G2 |
| Швидкість записування | 1700 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 2100 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.23 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
- Ціна: 11 018 ₴

