
Кондиціонер Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S09FTXF2-NG (CH-S09FTXF2-NG)
23 265 ₴
- В наявності
- Код: 00-00126231
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cooper&Hunter Vital Inverter CH-S09FTXF2-NG - це потужний і ефективний кондиціонер, який забезпечує комфортний клімат в вашому приміщенні. Він пропонує функції охолодження, обігріву, вентиляції та осушення повітря, що забезпечує всебічний контроль над кліматом у приміщенні.
Завдяки його потужності і продуктивності, він здатний ефективно охолоджувати або обігрівати приміщення швидко і ефективно. Кондиціонер має сучасний дизайн, що впишеться в будь-який інтер'єр. Він оснащений зручним пультом дистанційного керування, що дозволяє вам зручно налаштовувати його параметри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до від'ємної температури | -15 C |
| Габарити внутрішнього блоку | 733 х 250 х 185 мм |
| Габарити зовнішнього блоку | 732х555х285 мм |
| Гарантія | 24 |
| Додатково | CH SMART-ION Filter;Wi-Fi;Автоматичний перезапуск;Технологія «I-Action» |
| Конструкція | спліт-система |
| Країна виробництва | Китай |
| Маркування | 9 |
| Монтаж внутрішнього блоку | настінний |
| Охолодження | 9000 БТЕ/г |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Потужність в режимі обігріву | 2.8 кВт |
| Потужність в режимі охолодження | 2.7 кВт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Споживана потужність при обігріві | 0.73 кВт |
| Споживана потужність при охолодженні | 0.72 кВт |
| Також шукають | для квартири |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | WI-FI;пульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 265 ₴

