Samsung 870 EVO - твердотільний накопичувач доступного сегменту. Виготовлений у форм-факторі 2.5" дюйми. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об'ємом буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик.
Оснащений VNAND і MKX контролером 6-го покоління, що забезпечує стабільність його роботи в системах будь-якого призначення. Успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами і додатками, включаючи чіпсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео.
Підтримує програмне забезпечення Samsung Magacian 6 буде постійно контролювати стан і роботу SSD накопичувача. Ви зможете легко управляти накопичувачем за допомогою різних корисних інструментів, оновлювати прошивку і контролювати стан і працездатність накопичувача і навіть збільшувати його продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Серія | 870 EVO |
| Швидкість записування | 530 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 560 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3bit MLC |
- Ціна: 6 993 ₴



