SSD Dato - це рентабельне рішення корпоративного рівня для підвищення продуктивності, якості обслуговування та зручності роботи користувачів. Завдяки інтерфейсу SATA вони сумісні зі старими системами зберігання і не вимагають додаткових витрат на програмне та апаратне забезпечення, відповідаючи при цьому найвищим вимогам до продуктивності і надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dato |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Швидкість зчитування | 535 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


