Твердотільний накопичувач 120Gb, Team GX1, SATA3, 2.5", TLC, 500/320 MB/s (T253X1120G0C101)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team Group |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | SSD |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Серія | GX1 |
| Швидкість записування | 320 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 500 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴




