CoolerMaster Elite Nex White - це надійний блок живлення, який вибирають збирачі початкового рівня. Цей блок містить абсолютно новий чорний сітчастий кабель із непомітною естетикою, поліпшеною текстурою сітки та посиленою міцністю, який виводить ваш блок живлення на рівень Nex. Тихий 120-мм вентилятор, активна корекція коефіцієнта потужності, виняткова термостійкість, висока допустима пікова потужність, чудова ефективність, сертифікована за стандартом 80 Plus. Elite Nex White Black White Mesh Cable було розроблено для забезпечення виняткової, але доступної надійності, продуктивності та стабільності.
- Активний PFC і подвійна топологія прямого ходу.
- Чудова термостійкість.
- Висока допустима пікова потужність.
- Довговічність, надійність і безпека.
- Сертифікована ефективність за стандартом 80 Plus.
Чорний кабель
Повністю чорні кабелі замінюють різнокольорові альтернативи, забезпечуючи прохолодну, стриману естетику.
Сітчастий кабель
На додаток до нової колірної гами кабель, що додається, отримав гладку сітчасту текстуру для посилення міцності.
Сертифікація ефективності 80 Plus
Цей блок сертифіковано для досягнення ККД понад 80 % за типових навантажень.
Чудова термостійкість
Пристрій здатний комфортно працювати за температури 40°C за повного навантаження, що дає змогу подовжити термін служби навіть у тепліших умовах.
Висока допустима пікова потужність
Здатний надійно подавати додаткові 100 Вт при піковому навантаженні протягом 20 секунд.
Активна корекція коефіцієнта потужності та подвійна топологія прямого ходу
У конструкції передбачено захисні заходи, які зазвичай застосовують тільки у висококласних джерелах живлення, які підвищують загальну безпеку і стабільність струму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 19A |
| OutputСurrent +5V | 17A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 700 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.41 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 2 989 ₴






