
Блок живлення 2E 750W GAMING Solid Power Pro (2E-SP750BRSMII-120)
3 002 ₴
- В наявності
- Код: 00-00163241
Надійний блок живлення від 2E для персонального комп'ютера. Він гарантуватиме високу ефективність, стабільність і тиху роботу. Виріб потужністю 750 Вт забезпечить надійне живлення для компонентів усієї системи. Модель виконана у формфакторі ATX.
Рівень ефективності відповідає стандарту 80 Plus Bronze, що дозволяє зменшити теплові втрати та отримати стабільне живлення усієї системи з хорошою ефективністю. Охолодження забезпечує вбудований 120-міліметровий вентилятор з гідродинамічним підшипником.
Завдяки стандартним розмірам цей блок живлення сумісний з більшістю сучасних систем. Захищений від перевантаження струмом (OCP), зниження напруги в мережі (UVP), підвищення напруги (OVP), перевантаження за сумарною потужністю по всіх каналах (OPP), короткого замикання (SCP).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 002 ₴

