Блок живлення PcCooler KF750 є надійним і ефективним джерелом живлення для комп'ютера. З потужністю 750 Вт цей блок живлення забезпечує стабільне електроживлення для всіх компонентів вашої системи. Переваги: Активний модуль PFC гарантує ефективне використання електроенергії, знижує рівень гармонік, а також забезпечує стабільну напругу на всіх лініях живлення. Блок живлення PcCooler KF750 має формфактор ATX, що дозволяє легко встановити його у стандартний корпус комп'ютера. Він також обладнаний кнопкою включення, що полегшує роботу із системою. 80 PLUS сертифікація підтверджує високий рівень енергоефективності блока живлення, що допомагає знизити енергоспоживання та рахунки за електрику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 383 ₴








