Блок живлення GTL, Black (GTL-500-120) застосовується в офісних і домашніх ПК початкового класу. Його потужність становить 500 Вт, а формфактор ATX підходить для більшості корпусів комп'ютерів. Характеристики GTL, Black (GTL-500-120) ● Вентилятор розміром 120 мм створює достатній для ефективного охолодження потік повітря. ● Блок живлення працює від мережі зі струмом 3 А, напругою 230 В і частотою 50–60 Гц. ● Лінії живлення +3,3 і +5 В мають силу струму 5,5 і 7,5 А, лінії +12 і -12 В мають силу струму 16,5 і 1 А, а лінія +5VSB працює зі струмом 4,5 А. ● Плоскі конектори зручні під час прокладання і покращують продувність збірки. ● Для під'єднання компонентів системи в наявності такі конектори: 20 + 4 pin для відеокарти, 4 + 4 pin для процесора, 6 pin для відеокарти, 4 кабелі для живлення SATA і 2 кабелі ATA (Molex). ● GTL, Black (GTL-500-120) — недорогий блок живлення для малопотужних ПК початкового рівня. Зателефонуйте консультанту, щоб дізнатися подробиці!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTL |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 932 ₴

