GS-750G BK ● Блоки живлення серії GameMax SFX пропонують компактні, високопродуктивні рішення, розроблені для збірок малого формфактора, поєднуючи ефективність і надійність в одному пакеті. ● ● Виняткова продуктивність: сертифікована ефективність 80 PLUS, точне регулювання напруги та розумне керування вентилятором забезпечують надійну роботу. ● ● Компактний і потужний: SFX Modular 750W (2024) має розміри 125 мм x 110 мм x 65 мм, забезпечуючи надійну потужність при невеликій площі. ● ● Оптимізоване охолодження: гібридне керування вентилятором GameMax автоматично регулює охолодження відповідно до вимог системи для досягнення максимальної ефективності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 60A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 170 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 840 ₴









