Deepcool PL800D — блок живлення формфактора ATX, який забезпечить стабільну роботу комп'ютера. Виріб дозволить зібрати надійну систему, адже має потужність 800 Вт. Ця модель сертифікована за стандартом 80+ Bronze, тому пропонує велику цінність для геймерів і розробників систем. Виготовлена на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи впродовж тривалого терміну експлуатації. Блок живлення оснащений ефективним вентилятором діаметром 120 мм. Він має багато роз'ємів для підключення основних компонентів та накопичувачів, а також підтримує новітні графічні карти. Захищений від пониження та підвищення напруги в мережі, короткого замикання, перевантаження, перегріву, сплесків і кидків напруги.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Потужність блоку живлення | 800 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 433 ₴








