Блок живлення від AZZA, призначений для живлення комп'ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у форм-факторі ATX і наділений потужністю 750 Вт. Він також підтримує новітні стандарти, включаючи ATX 3.0 і PCIe 5.0, що дозволяє підключати сучасне обладнання і забезпечує максимальну сумісність. За охолодження блоку живлення відповідає 120-міліметровий вентилятор, забезпечуючи практично безшумну роботу системи.
Сертифікований за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високу енергоефективність і зменшення енергетичних втрат.
Блок живлення оснащений усіма необхідними портами для підключення компонентів системи та має фірмовий впізнаваний дизайн. Має кількаступеневий захист UVP, OVP, OPP, OCP, SCP, OTP.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x 6+2pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 077 ₴



