Nitro V 15
Грайте по-новому з Acer Nitro V 15 – заряджайтесь адреналіном, як ніколи раніше. Цей ноутбук з ідеальним поєднанням стилю й потужності змінює уявлення про межі можливого для портативних комп’ютерів.
Більше ніж просто ефективність
Розкрийте свої ігрові таланти з Nitro V 15, продуктивність якого забезпечує процесор Intel Core 13-го покоління. У поєднанні зі швидкісним твердотільним накопичувачем і оперативною пам’яттю DDR5 він гарантує, що в усіх боях ви будете рухатися, наче блискавка.
Епоха візуальної довершеності
Спостерігайте за успіхами своїх віртуальних завоювань у якості Full HD на 15.6–дюймовому широкоформатному екрані зі співвідношенням сторін 16:9 і частотою оновлення 144 Гц. Це майже як портал в ігровий світ просто у вас на колінах.
Зберігайте холодний розум
Уникайте перегріву навіть у найгарячіші моменти завдяки двом інноваційним вентиляторам і ефективній системі відведення теплого повітря з корпусу Nitro V 15. Навіть у розпал міжгалактичних конфліктів ваш ноутбук залишатиметься холодним, як відкритий космос.
Залишайтеся на зв’язку
Поринайте в гру, де б ви не були. Удома на дивані? Вас виручить швидке й надійне з’єднання Wi-Fi 6. В інтернет-кафе? Скористайтеся перевагами з’єднання Gigabit Ethernet. З Nitro V 15 ви завжди і всюди на коні.
Жодних обмежень із NitroSense
Проявіть стратегічний підхід до ігор зі службовою програмою NitroSense. Налаштуйте систему персонально під свій стиль – чи то підкрутіть вентилятори пошвидше для запеклих боїв, чи підкоригуйте підсвітку для повнішого занурення в дослідження нових світів.
Якісний голосовий і відеозв’язок
Звук DTS X: Ultra дає вам вагому перевагу в космічних баталіях. А технології зниження шумів Acer PurifiedView та PurifiedVoice на основі ШІ забезпечують максимально чіткий зв’язок у команді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 26.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 240 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 48 308 ₴










