SSD ProLogix S320 значно швидший за традиційні жорсткі диски (HDD). Він забезпечує блискавичне завантаження операційної системи, програм та ігор. Особливості ProLogix S320
● Інтерфейс SATA rev. 3.0 надає швидкий і надійний зв’язок із комп’ютером, підвищуючи продуктивність і реакцію системи. Ви не будете довго чекати завантаження операційної системи або запуску важливих додатків. ●
● Його компактний формфактор 2,5 дюйма робить встановлення SSD швидким і простим у будь-якій системі. ●
● Завдяки своїй швидкості SSD з NAND TLC можуть значно підвищити ефективність. Ви матимете можливість швидше виконувати завдання, як-от редагування відео, 3D-моделювання та роботу з великими файлами. ●
● Зі швидкістю читання до 520 МБ/с і запису до 450 МБ/с ви відчуєте ефективність у кожному аспекті використання комп’ютера. Велика швидкість випадкового читання блоками 4KB (до 350K IOPS) і запису (до 600K IOPS) робить цей SSD ідеальним для завдань з оброблення великих обсягів даних і графічного дизайну. ●
● Можна записати на диск 120 терабайтів даних, перш ніж його комірки пам’яті почнуть зношуватися. ●
● SSD працюватиме без збоїв впродовж 1,0 мільйона годин. Не витрачайте час на повільний HDD! Оновіть свій комп’ютер до Prologix S320 вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість записування | 450 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 520 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
- Ціна: 3 431 ₴



