Накопичувач SSD 256GB Prologix S360 2.5» SATAIII TLC (PRO256GS360) Зустрічайте SSD 256 GB Prologix S360 — сучасний накопичувач для тих, хто цінує оптимальне поєднання продуктивності, надійності та ємності. Він стане вірним помічником у розв’язанні повсякденних і професійних завдань, а ваші пристрої отримають друге «життя» і працюватимуть з небувалою швидкістю. Гідна ємність для важливих даних Використовуйте SSD 256 GB Prologix S360 під операційну систему, встановлюйте необхідні додатки та вимогливі ігри. Накопичувач надає достатньо місця для задоволення базових потреб користувача і трохи більше. Тепер ви зможете розмістити все найважливіше на одному диску, для моментального запуску та комфортного використання! Використовуйте SSD на будь-яких пристроях Оснащений інтерфейсом SATA 3, SSD 256GB Prologix сумісний з абсолютною більшістю сучасних і застарілих систем: стаціонарними ПК, моноблоками, ноутбуками та компактними системами. Також накопичувач можна використовувати як високошвидкісний зовнішній жорсткий диск (через перехідник). Блискавична передача даних для комфортної роботи Швидкість читання до 530 Мб/сек і швидкість запису до 510 Мб/сек роблять SSD накопичувач Prologix S360 256Gb чудовим рішенням у своєму класі. Ваша система завантажиться за лічені секунди, а файли миттєво відкриються — це високий комфорт експлуатації комп’ютера з мінімальними витратами. Надійність TLC з великим робочим ресурсом Prologix S360 має чудовий ресурс запису 120 TBW (ТБ), а також середній час напрацювання на відмову в 1,5 мільйона годин — будьте впевнені, що SSD накопичувач із TLC пам’яттю пропрацює довго та стабільно, а ваші дані будуть у безпеці. Відкривайте нові горизонти можливостей з перевагами швидкого SSD 256Gb Prologix S360!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Вид | Внутрішній |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 530 Mb/s |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
- Ціна: 2 006 ₴



