Крісло геймерське АКЛАС Брук PL TILT Чорний (PU-чорний) – це модель із серії геймерських крісел. Зразки цієї категорії популярні серед покупців, що стимулює виробника постійно оновлювати і розширювати модельний ряд під різні запити і радувати цим наших клієнтів. Крісло Брук має виразні деталі, якими явно вгадується його приналежність до серії "геймерів" - це ергономічна посадка, великі деталі прошивки, декоративний отвір у спинці. Але разом з тим, завдяки стриманому кольору однотонної оббивки та класичнішим формам, воно має зовнішній вигляд стильного офісного крісла. Ці особливості роблять цю модель більш універсальною та доречною у будь-якому інтер'єрі. До того ж, Брук відмінної якості, оснащений правильними механізмами та має компактні габарити – відмінне рішення, як для офісу, так і для дому.
Дизайн . Дизайн крісла стильний, він задовольнить найсміливіші запити та побажання. Оригінальна висока спинка з отвором, що є практично у всіх "геймерських кріслах" чудово поєднується з хорошими діагональними лініями прошивки. Така модель буде доречна і в кімнаті підлітка, і в офісі, і домашньому куточку.
Оббивка . Сучасне крісло Брук одягнене в таке ж сучасне та високотехнологічне вбрання з екошкіри. Цей матеріал має натуральну бавовняну основу, що покращує його "дихаючі властивості". У місцях максимального контакту оббивки з тілом є вставки з перфорованої екошкіри, що збільшує гігроскопічність та повітропроникність матеріалу та підвищує комфортність крісла.
Механізми . Механізм гойдання, встановлений у даній моделі, дозволить чергувати роботу або гру з приємними сеансами розслаблення. Управляти цим механізмом дуже просто за допомогою важеля під сидінням. Газліфт допоможе відрегулювати до оптимальної для зростання висоти сидіння. У верхньому положенні крісло має високу посадку, що підійде людям середнього зросту. Регулювання механізму гойдання під вагу, що сидить, здійснюється за допомогою спеціального гвинта під сидінням. Пружина затискається під більшу вагу і навпаки – послаблюється під меншу.
Підлокітники . У цій моделі пластикові підлокітники мають овальну форму, на яку дуже зручно лягають руки. М'які накладки, обтягнуті матеріалом у тон оббивки, створюють додатковий комфорт вашим рукам.
Хрестовина . Ціліснолита хрестовина сріблястого відтінку виготовлена із міцного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АКЛАС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 75 см |
| Гарантія | 12 |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 55 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Маса крісла | 17 кг |
| Матеріал покриття | екошкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Нижній поріг висоти сидіння | 45 см |
| Потрібна збірка | Да |
- Ціна: 7 166 ₴





