Lenovo IdeaPad Slim 5 — стильний ноутбук, який пропонує високу продуктивність та зручність використання. Цей девайс має сучасний дизайн і надійну конструкцію, що робить його ідеальним партнером для щоденної роботи та розваг.
Модель оснащена 14-дюймовим екраном з матрицею IPS та роздільною здатністю 1920x1200, на якому кожна деталь зображення стає живою, а кольори яскравими. Ви зможете насолоджуватися деталізованою картинкою незалежно від того, чи ви працюєте з текстами, чи переглядаєте мультимедійний контент, чи граєте в ігри. А технологія TÜV Low Blue Light знизить рівень синього світла, зменшуючи навантаження на очі.
Начинка ноутбука представлена процесором Intel Core Ultra 5 125H, який доповнює вбудований Intel AI Boost, оперативна пам'ять на 32 ГБ та місткий SSD-накопичувач. Вони гарантуватимуть хороший рівень продуктивності, роботу з високою швидкістю без затримок та миттєвий доступ до всієї необхідної інформації. Насолоджуйтеся оптимізованою продуктивністю завдяки розподілу робочого навантаження на відповідні механізми штучного інтелекту, зокрема малопотужний нейронний процесор (NPU). Інтегрована відеокарта Intel Arc Graphics забезпечить плавну графіку.
Ideapad Slim 5 має великий сенсорний тачпад для точної навігації та зручну клавіатуру з приємним тактильним відгуком та підсвіткою. Є необхідний набір інтерфейсів, які дозволять заряджати пристрій, швидко передавати дані та під’єднувати додаткові аксесуари. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth для бездротових пристроїв та Wi-Fi 802.11ax для під'єднання до інтернету.
Два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio забезпечують виняткову якість звуку під час перегляду фільмів та прослуховування музики. А вебкамера з роздільною здатністю FHD і підтримкою технології розпізнавання обличчя гарантуватиме безпечний вхід до системи.
Lenovo IdeaPad Slim 5 — компактний ґаджет, що завдяки своїй мобільності стане вашим ідеальним партнером для щоденної роботи чи навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core U5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 57 Вт·год |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 221 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 35 365 ₴










