SFX, 250 Вт, 20+4 pin, CPU - 4 pin, GPU - відсутнє, SATA - 2, Peripheral - 2, +12V1 - 18.5А, 1x80 мм, 100 х 124 х 64 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | SFX |
| Роз'єми | |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 100 |
| OutputCurrent +12V1 | 18.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 250 Вт |
| Розмір, мм | 100 х 124 х 64 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | відсутнє |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 856 ₴



