Блок живлення малого форм-фактора для ваших великих ідей. Блоки живлення серії GameMax SFX забезпечують легендарну продуктивність і надійність стандарту малого форм-фактора SFX.
- Вони мають функції, властиві повнорозмірним високопродуктивним блокам живлення, з відповідністю ефективності 80 Plus, чудовим регулюванням напруги, а також інтелектуальним контролером вентиляторів для кращої надійності. SFX Modular 650W (2024). Нова лінійка GameMax GS- 650G є універсальним у застосуванні та потужним при невеликій площі;
- Це стандартний блок SFX розміром 125 мм (Д) x 110 мм (Ш) x 65 мм (В);
- GS-650G постачається з кронштейном для адаптера SFX на ATX у коробці, що дозволяє встановити блок живлення не лише в шасі форм-фактора SFX, а й у стандартному шасі ATX, якщо користувач бажає зарезервувати більше місця для потоку повітря всередині корпусу ПК;
- Гібридне керування вентилятором GameMax завжди ввімкнено для оптимізації охолодження відповідно до потреб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54A |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Розмір, мм | 125 х 110 х 65 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Форм-фактор | SFX 12V v.3.42 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 594 ₴










