для відеоспостереження, для домашніх ПК, базовий захист, з автоматичною стабілізацією, лінійно-інтерактивний (line interactive), 875 Вт, 1250 В*А, апроксимована синусоїда, 145 до 290 В, LCD - дисплей, 350 х 120 х 190 мм, 10.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.2 кг |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Вихідна потужність | 875 Вт |
| Вихідна напруга | 1250 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість вихідних розеток | 3 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 350 х 120 х 190 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 433 ₴

