Hator Darkside 2 – чудовий вибір для всіх, хто цінує комфорт, стиль і довговічність. Лаконічний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер'єр, а шкіряна оббивка подарує додатковий комфорт та затишок.
Елегантний універсальний дизайн
Стриманий стиль крісла Darkside 2 ідеально підходить для використання як у домашніх, так і в офісних інтер’єрах. Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довговічність і стабільність усієї конструкції.
Підголівна подушка з магнітним кріпленням
Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам’яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови.
Посилена база
П’ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу та має унікальний дизайн для ще більшої стійкості.
М’які PU колеса
Колеса діаметром 65 мм надійно захищають підлогу від пошкоджень і забезпечують плавне переміщення крісла.
Магнітні бокові накладки
Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Маса крісла | 21.6 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Розмір сидіння | 53 х 52 см |
- Ціна: 10 061 ₴










