Сумка 2E-CBN516GR для ноутбука з діагоналлю екрана до 16"
Легкий і ненав'язливий дизайн, якісні матеріали, компактність і доступна ціна — це все про сумку 2E-CBN516GR.
Особливості:
- Відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням
- Крім самого лептопа, там можна розмістити ще 1-2 журнали або папку з документами
- На лицьовій стороні сумки розташована зовнішня кишеня на блискавці для блоку живлення й мишки
- У комплекті — регульований за довжиною плечовий ремінь з амортизувальною накладкою
- Ручки сумки обшиті пом'якшувальними накладками, що робить перенесення в руках більш комфортним
- Модель підходить для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16 дюймів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота основного відділення | 284 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 390 х 290 х 50 мм |
| Призначення | класичні |
| Ширина основного відділення | 382 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴









