Acer Iconia Tab M10 забезпечує ідеальний баланс між розвагами та освітою. Завдяки 10,1-дюймовому екрану, тривалому часу автономної роботи та суцільнометалевому тонкому і легкому корпусу, це ідеальний планшет для використання вдома або в школі. Насолоджуйтесяпереглядом вебсторінок, фільмами, іграми або шкільними завданнями на великому і красивому 10,1-дюймовому сенсорному екрані WUXGA (1920 x 1200) зі співвідношенням сторін 16:10 і вузькою рамкою.
Acer Iconia Tab M10 має тонкий і легкий корпус з алюмінієвого сплаву товщиною всього 8,6 мм і вагою 430 г. Крім того, технологія In-Cell Touch Panel забезпечує оптимальну продуктивність дисплея в більш тонкому корпусі. Насолоджуйтесь плавною навігацією між відео, фотографіями, іграми та іншим з нашим планшетом на Android 12. Оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Kompanio 500, до 4 ГБ оперативної пам'яті, 128 ГБ внутрішньої пам'яті та слотом MicroSD.
Acer Iconia Tab M10 з Google Entertainment Space - це ваш універсальний розважальний центр, а акумулятор на 6000 мАг забезпечує до 9,5 годин відтворення відео, щоб ви могли безтурботно насолоджуватися улюбленим контентом у дорозі. Залишайтеся на зв'язку з легкістю завдяки дводіапазонному Wi-Fi Acer Iconia Tab M10, а 5-мегапіксельна фронтальна та 8-мегапіксельна тильна камери дають змогу здійснювати відеодзвінки у кришталево чистому зображенні та робити фотографії високої роздільної здатності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вага (г) | 470 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 160 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | G-Sensor;гіроскоп;датчик освітленості |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | золотий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 512 ГБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Процесор | MediaTek MT8183 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 8.6 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Час автономної роботи до (годин) | 9 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
- Ціна: 6 011 ₴
