Kingston NV3 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe — високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням, що стане надійним рішенням для зберігання даних. Працює на основі контролера PCIe Gen 4x4 NVMe та забезпечує високу швидкість.
Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи. Компактна одностороння конструкція легко інтегрується в системи з портом М.2, тому чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Накопичувач має хорошу місткість, завдяки чому ви отримаєте достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Синій |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 4 TB |
| Швидкість записування | 5000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 6000 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.3 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 652 ₴







