Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1700, AM5, 1366, 1156, 1152, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1600 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 31.21 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 153 |
| Вага | 585 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.8 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 44.35 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір (загальний) | 153 х 120 х 92 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.42 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴









