3.2 TB, 3D TLC NAND, 2.5", PCI Express 3.1 x4, Швидкість читання - 3200 Mb/s, Швидкість запису - 3050 Mb/s, 100 х 70 х 15 мм, 139 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 139 г |
| Габарити | 100 х 70 х 15 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.1 x4 |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 3.2 TB |
| Швидкість зчитування | 3200 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 869 ₴


