Серія - MP600 PRO LPX, 1 TB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7100 Mb/s, Швидкість запису - 5800 Mb/s, 80 х 22 мм, 34 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 700 |
| Вага | 34 г |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.6 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | MP600 PRO LPX |
| Швидкість записування | 5800 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7100 Mb/s |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 561 ₴









