MSI GeForce RTX 5090 32G SUPRIM SOC — надійна відеокарта створена для геймерів та ентузіастів, що поєднує першокласний дизайн та матеріали з передовим охолодженням. Домінуйте в грі завдяки відеокарті, яка залишається холодною під будь-яким навантаженням. Переосмисліть свій ігровий досвід з незрівнянною точністю та витонченістю. Побудована на базі архітектури NVIDIA Blackwell Architecture і має 32 ГБ пам’яті GDDR7, щоб забезпечити неперевершений досвід для геймерів і творців.
Відеокарта оснащена системою HYPER FROZR, що поєднує вентилятори, теплові трубки, випарну камеру та унікальну форму ребер для забезпечення ефективності охолодження та тихої роботи. Вентилятор STORMFORCE має сім лопатей, розроблених для підвищення статичного тиску, тоді як кругова дуга оптимізує потік повітря для чудового охолодження, мінімального шуму та виняткової продуктивності. Подвійний кульковий підшипник забезпечує довготривалу надійність та плавну роботу навіть за інтенсивного використання. Випарна камера максимально швидко та ефективно відводить тепло від графічного процесора та модулів пам'яті до теплових трубок. Квадратний перетин теплових трубок Core Pipes максимізує контакт з випарною камерою для кращого охолодження.
Натхненний лініями огранювання діамантів, дизайн SUPRIM демонструє мінімалістичну геометрію точно вивірених трикутників. Доповнений текстурою шліфованого металу та скошеними деталями, він використовує передові технології обробки, щоб передати витончене відчуття майстерно зробленої речі.
Особливості:
- побудована на базі архітектури NVIDIA Blackwell та DLSS 4 з багатокадровою генерацією;
- NVIDIA Reflex 2 з технологією Frame Warp, повне трасування променів з нейронним рендерингом;
- режим Gaming: Extreme Performance — 2580 МГц (MSI Center), Boost — 2565 МГц;
- режим Silent: Extreme Performance — 2527 МГц (MSI Center), Boost — 2512 МГц;
- система охолодження HYPER FROZR з вентиляторами STORMFORCE, розробленими для оптимального потоку повітря з мінімальним рівнем шуму;
- удосконалена випарна камера максимально швидко та ефективно відводить тепло від графічного процесора та модулів пам'яті до теплових трубок;
- додаткові ребра радіатора спеціальної форми накривають теплові трубки, щоб зменшити турбулентність та покращити ефективність охолодження;
- Wave Curved 4.0 — точно розроблені хвилеподібні ребра з різною висотою покращують потік повітря, зменшують турбулентність та шум;
- Air Antegrade Fin 2.0 — ребра радіатора мають V-подібний виріз та конструкцію з різною висотою для оптимізації ефективності потоку;
- металева задня пластина з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження та структурну міцність;
- перемикач BIOS дає можливість віддати перевагу максимальній продуктивності в режимі GAMING або низькому рівню шуму в режимі SILENT;
- ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє контролювати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI;
- повний контроль за допомогою програмного забезпечення для розгону відеокарт Afterburner.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 4.3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 2840 г |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5090 |
| Довжина: | 359 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 575 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 32 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 512 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для Counter-Strike 2;для GTA 5;для рендерингу;для стриму |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2565 MHz |
- Ціна: 133 701 ₴






